baner

نصب ۴۴ نقطه مبنای نقشه برداری در اراضی تفکیک شده دولت آباد

بنچ مارک

دسته بندی : اخبار شهرداری برچسب ها : , تاریخ ارسال:۱۳۹۷-۰۳-۲۸

نصب ۴۴ نقطه مبنای نقشه برداری در اراضی تفکیک شده دولت آباد

سید رسول موسویان(معاون عمران وشهرسازی)

به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد، سید رسول موسویان معاون عمران و شهرسازی شهرداری از احداث و نصب ۴۴ نقطه مبنای نقشه برداری(بنچ مارک) در مجموعه تفکیکی های جدید در سطح شهر خبر داد و گفت: با توجه به روند رو به رشد تهیه و جمع آوری اطلاعات GIS  شهری و همچنین به منظور ارتقاء سطح کیفی اطلاعات و ایجاد هماهنگی در فعالیتهای اجرایی، شهرداری اقدام به نصب ۴۴  بنچ مارک در مجموعه های تفکیکی کرده است.

وی اضافه نمود: باتوجه به اینکه تاکنون فرایندهای نقشه برداری به صورت دستی و کاغذی انجام می شده با نصب بنچ مارک کلیه فعالیتهای نقشه برداری به صورت سیستمی انجام می شود.

معاون عمران و شهرسازی شهرداری با بیان این مطلب که این امر سبب می شود تا روشهای اجرایی در سطح تفکیک های سطح شهر بهبود یابد، گفت: پروژه نصب بنچ مارک سال ۹۴ شروع شد که تا نیمه اول سال ۹۶،  ۱۲ بنچ مارک در سطح شهر نصب و ۳۲ بنچ مارک دیگر طی چند ماه گذشته نصب شده است.

مهندس موسویان با اشاره به اینکه نصب بنچ مارک در سطح شهر امری ضروری است، تصریح کرد: دسترسی صحیح و سریع به داده های مورد نیاز و بهنگام سازی نقشه ها و همچنین ردیابی و بررسی تغییرات پیش آمده در مجموعه های تفکیکی در طول زمان از جمله مزایای  اجرای این پروژه است.

بنچ مارک یک سازه بتنی و دارای مختصات جغرافیایی است.

بیست و هشتم خرداد ۹۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image