baner

شهردار دولت آباد: تلاش مضاعف مجموعه مدیریت شهری، در راستای حل مشکلات شهرسازی شهر دولت آباد

شهردار دولت آباد: تلاش مضاعف مجموعه مدیریت شهری، در راستای حل مشکلات شهرسازی شهر دولت آباد


به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد، جلسه هم اندیشی در راستای بررسی مسائل و چالشهای شهرسازی و همچنین طرح تفصیلی دولت آباد با حضور مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه وشهرسازی استان و تیم همراه و همچنین شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر، معاون اداری مالی، معاون عمران و شهرسازی و مدیران این حوزه در محل سالن جلسات شهرداری برگزار شد.

مهندس حمیدرضا فدایی شهردار دولت آباد با بیان این مطلب که تلاش تمامی عوامل شهرداری در راستای انجام فعالیت های مجموعه مدیریت شهری دولت آباد براساس قانون و بر مبنای ضوابط و فرایندهای آن استوار است، گفت: متاسفانه تناقضاتی در طرح جامع مصوب ابلاغ شده به شهرداری با طرح هادی وجود دارد که این امر سبب شده تا شهروندان با مشکلات متعددی روبرو شوند.

وی اضافه نمود: مغایرت های طرح جامع شهر دولت آباد با طرح هادی از اصلی ترین و کلیدی ترین مشکلات شهرداری است که مجموعه مدیریت شهری دولت آباد به منظور رفع این مشکل دست طلب یاری و کمک به سوی مسئولین اداره کل راه و شهرسازی دراز کرده است.

شهردار دولت آباد با اشاره به طرح ساماندهی منطقه صنعتی مصوب سال ۹۱ ، اظهار داشت: طرح ساماندهی منطقه صنعتی دولت آباد سال ۹۱ مصوب و به شهردار وقت جهت اجرا ابلاغ شد، اما متاسفانه دو سال پس از اجرای این طرح، به دلایلی تغییر کاربری به تعیین کاربری تغییر میکند و همین امر سبب میشود تا هر گونه تمدید و صدور پروانه در این منطقه دستخوش این مبحث قرار گرفته و نارضایتی های زیادی بوجود آورد.

وی اضافه نمود: این در حالی است که طی دو سال بعد از مصوبه ی طرح ساماندهی منطقه صنعتی، تفکیک و واگذای هایی صورت گرفته و همین امر سبب شده تا شهرداری مراجعین زیادی در این زمینه داشته باشد.

گفتنی است مهندس بنائیان مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه وشهرسازی استان در ادامه این جلسه با بیان این مطلب که طرح تفصیلی دولت آباد اولویت کار ما و شهرداری است ، گفت: به هر حال مشکلات قانونی مربوط به آماده سازی طرح تفصیلی باید برطرف شود و در صورت رفع این ایرادات و با توجه به اینکه طرح تفصیلی ملاک عمل شهرداری است تمام تلاش خود را میکنیم تا طرح تفصلی دولت آباد تا پایان سال جاری جمع بندی و جهت اجرا تحویل شهرداری شود.

لازم به ذکر است مهندس موسویان معاون عمران و شهرسازی شهرداری نیز در خصوص مشکلات خیابان امام خمینی(ره) و تعریض آن ( ۱۲۵ متری) و همچنین مشکلات آزادسازی آن و بودجه مورد نیاز، رینگ چهارم اصفهان و کنارگذر شرق اصفهان و همچنین پروژه خیابان جانبازان توضیحاتی ارائه کردند.

انتهای پیام/

بیست و شش اردیبهشت ۹۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image