baner

کمیته کارشناسی سرمایه گذاری شهرداری دولت آباد تشکیل جلسه داد

کمیته کارشناسی سرمایه گذاری شهرداری دولت آباد تشکیل جلسه داد


به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد هفتمین جلسه کمیسیون کارشناسی سرمایه گذاری شهرداری دولت آباد به منظور بررسی پروژه سرمایه گذاری شهربازی به ریاست شهردار و با حضور اعضا تشکیل جلسه داد.

حمیدرضا فدایی با بیان این مطلب که دولت اباد ظرفیتها و فرصت های قابل توجهی در جهت جذب سرمایه گذاری دارد،  گفت: مجموعه مدیریت شهری با توجه به این ظرفیت ها واحد سرمایه گذاری را در شهرداری با هدف جذب سرمایه گذار و در راستای ایجاد تحول و حرکت در مسیر تحقق شهر ایده آل ، راه اندازی کرد.

شهردار دولت آباد اظهار داشت: یکی از مطالبات به حق مردم این شهر داشتن مکان تفریحی است و باتوجه به اینکه در این شهر زیرساخت ها مهیا نیست، در راستای تحقق خواسته های شهروندان  شرایط را برای سرمایه گذاران تسهیل نموده ایم.

وی در ادامه اضافه نمود: پس از بررسی ،  تلاش و پیگیری واحد سرمایه گذاری شهرداری، پروژه شهربازی بعنوان پایلوت در دستور کار قرار گرفت.

گفتنی است در این جلسه طرح مذکور آنالیز اقتصادی شد و  در جهت ارتقاء رفاه حال شهروندان و تسهیل نمودن شرایط برای سرمایه گذار با کلیات موضوع در قالب سرمایه گذاری مشخص شده ، موافقت گردید و شهرداری در روزهای آتی فراخوان سرمایه گذاری در این خصوص را منتشر می کند.

یازدهم بهمن ۱۳۹۶

پایان پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image