baner

چهره ای متفاوت از شهر دولت آباد ،با اجرای طرح های زیباسازی و خدماتی

چهره ای متفاوت از شهر دولت آباد ،با اجرای طرح های زیباسازی و خدماتی


به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد ، معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری به منظور ارائه گزارش عملکرد این معاونت طی دوماه گذشته به اعضای شورای شهر در دفتر شورای اسلامی شهر دولت آباد حضور یافت.

سید مسعود شفیعی با اشاره به استفاده بهینه از منابع به خصوص منابع ارزشمند نیروی انسانی در ساختن شهر ،گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته فعالیت های قابل توجهی در حوزه خدمات شهری و زیبا سازی شهر صورت گرفته است.

وی در ادامه افزود: در راستای بهبود منظر شهری و با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در بین شهروندان ،عملیات کاشت گلهای فصلی در سطح معابر ، بلوارها و میادین درحال انجام است.

مهندس شفیعی اضافه نمود: گلکاری های صورت گرفته با توجه به ظرافت و تنوع رنگ، زیبایی و جلوه خاصی به سیمای شهری می بخشد که این اقدام در پایان سال و عید نوروز چشم نوازتر خواهد بود.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری دولت آباد از آغاز عملیات  بهسازی و زیباسازی میدان مدرس خبرداد و تصریح کرد: شرایط فعلی میدان مدرس ، منظر شهری در محدوده مذکور را نازیبا کرده در همین راستا عملیات طراحی ،محوطه سازی و اجرای این میدان در دستور کار قرار گرفت و با سرعت در حال انجام است.

وی بیان داشت: گل کاری و اصلاح میدان انقلاب ، کربکند، ولیعصر(عج) و میدان فاطمیه و همچنین خیابان طالقانی از جمله فعالیت های صورت گرفته  با تلاش پرسنل خدمات شهری شهرداری است.

مهندس شفیعی با بیان این مطلب که ساماندهی تابلوها و بنرهای تبلیغاتی نقش موثری در زیباسازی نمای شهری دارد، خاطرنشان کرد: با استفاده از ظرفیت  متخصصین بومی ، ساخت المانهای شهری متناسب با فرهنگ، صنعت و تاریخ شهردولت آباد طراحی خواهد شد تا با نصب در میادین و پارک های سطح شهر چهره ای ویژه و منحصر بفرد ایجاد نمایند.

وی همچنین عنوان کرد: قرار دادن وسایل در معابر و پیاده روها توسط کسبه و شهروندان یکی دیگر از نازیبایی های منظر شهری است که مجموعه معاونت خدمات شهری در راستای رفع این معضل و ایجاد آرامش برای شهروندان توجه جدی به این امر داشته است و البته این یکی از اصلی ترین وظایف و تکالیف قانونی شهرداری است.

سید مسعود شفیعی معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری دولت آباد در پایان اظهار داشت: پرسنل خدماتی شهرداری دولت آباد از لحاظ اخلاقی وکیفی در سطح بالایی قرار دارند و با همکاری های صورت گرفته در اجرایی شدن برنامه هاٰ در آینده شاهد تغییرات مثبتی در سطح شهر دولت آباد خواهیم بود.

هجدهم دی ماه ۱۳۹۶

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image