baner

پیام شهردار دولت آباد به مناسبت سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر

پیام شهردار دولت آباد به مناسبت سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر


شهردار دولت آباد در پیامی سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را به همه قهرمانان و جان برکفان دوران هشت سال دفاع مقدس، ایثارگران، جانبازان، خانواده های معظم شهدا و همه ملت شریف ایران به ویژه مردم شهید پرور دولت آباد تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

 سالگرد حماسه‌ عظیم آزادسازی خرمشهر، روز ملی مقاومت و یادآور نقطه عطف سال های روشن دفاع مقدس و روزهای غریبِ اتکای مظلومانه‌ آسمانی‌ترین انسان هایی که گمنامی جهاد در راه خدا و فضیلت های معنوی دفاع از شرف و نوامیس و ارزش های مقدس این خاکِ پاک را بر مادیات و شهرت دنیوی ترجیح داده و به سرافرازیِ ماندگار، پیوند خوردند.

حماسه شگرف آزادسازی خرمشهر، پیروزی سروقامتانی را پدید آورد که با فتح آفرینی خود، نهایت ایثار، اوج مظلومیت، انتهای پاک بازی و منتهای توکل را رقم زدند. خرمشهر برای ملت ما تنها یک شهر نیست، بلکه تاریخ گویای پایداری، ایثار و جاودانگی انقلاب است.

سوم خرداد تجلی‌گر الطاف خداوندی بر مردم ایران اسلامی بود و چنانکه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران فرمودند: “خرمشهر را خدا آزاد کرد” و سالروز این لطف الهی و سرنوشت‌ساز باید برای نسل‌ امروز انقلاب و آینده سازان واقعی این سرزمین یادآوری شود.

اینجانب ضمن تبریک و تهنیت سالروز این نصر بزرگ الله به فاتحان خرمشهر، خصوصا خانواده معظم شهدا، رزمندگان، ایثارگران و جانبازان ۸ سال دفاع مقدس، توفیقات همگان را در مسیر معرفی و پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ عزت جمهوری اسلامی ایران در سایه رهبریهای داهیانه مقام معظم رهبری، از درگاه ایزدمنان مسئلت دارم.

انتهای پیام/

سوم خرداد ۹۷

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image