baner

پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای شهر دولت آباد به مناسبت ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد

پیام تسلیت شهردار و رئیس شورای شهر دولت آباد به مناسبت ارتحال امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد


متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و نه سال از عروج ملکوتی بنیانگذار انقلاب، حضرت امام خمینی ( ره) مصلح کبیر قرن و طلایه دار اسلام ناب محمدی(ص)، رهبری که نامش یادآور عظمت تشیع و قبله آمال مسلمین جهان است می گذرد، بزرگ مردی که یادش غرور و شخصیت و خودباوری و امید را در دل ملل ستمدیده جهان زنده می کند. پیر فرزانه ای که با رهبری و هدایت انقلاب عظیم امت خداجوی، پرچم قرآن را در جهان به اهتزاز درآورد و آنچنان رسالت تاریخی خود را با تکیه بر اسلام ناب محمدی(ص) به انجام رساند‌ که ملت ایران این عزت مداری و ذلت گریزی را تاکنون در هیچ ورقی از تاریخ خود به چشم ندیده است. نقش بنیانگذار جمهوری اسلامی در پیروزی ملت رشید ایران آنچنان رفیع و استوار است که به فرموده مقام معظم رهبری: این انقلاب بی‌نام و نشان او در هیچ جای جهان شناخته شده نیست.  

پانزدهم خرداد نیز یادآور پایمردی ها و دلاوری های آزاد مردانی است که با نثار خون خویش نقطه عطفی در مبارزات مردم ایران علیه نظام ستم شاهی به وجود آوردند . به روان پاک شهیدان راه آزادی و انقلاب درود می فرستیم، روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره)، بیست و نهمین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی و نیز قیام ۱۵ خرداد را به مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه ای ( مدظله العالی ) و مردم همیشه در صحنه ایران به ویژه مردم شهید پرور و ولایتمدارشهر دولت آباد تسلیت عرض نموده و امیدواریم فرزندان امام (ره) در پرتو اندیشه امام خمینی (ره) با پیروی از رهبر فرزانه انقلاب ، از سربازان و زمینه سازان حکومت علوی حضرت ولی عصر عجل ا… تعالی فرجه الشریف باشند .

انتهای پیام/

چهاردم خرداد ۹۷

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image