baner

پیام تبریک مدیریت شهری دولت آباد به مناسبت هفته قوه قضاییه

دسته بندی : اخبار شهرداری برچسب ها : , , تاریخ ارسال:۱۳۹۷-۰۴-۰۳

پیام تبریک مدیریت شهری دولت آباد به مناسبت هفته قوه قضاییه


شهردار و رئیس شورای شهر دولت آباد طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله دکتر شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، هفته قوه قضائیه را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفتند.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَإِنْ حَکَمْتَ فَاحْکُمْ بَیْنَهُمْ بِالْقِسْطِ ۚ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُقْسِطِینَ          “مائده آیه ۴۲“

تیرماه یادآور فاجعه عظیم انفجار بمب در دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی است که منجر به شهادت شهید مظلوم دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران و فرزندان شریف و راستین انقلاب اسلامی و امام امت شد ، این حادثه حادثه ای کوچک نبود و به موجب سخنان مقام معظم رهبری در مورد شهدای هفتم تیر” چنین حادثه ای در هر نقطه دنیا کافی است برای فرو ریختن یک نظام. این همه اشخاص مؤثر، مهم، خوش فکرو مبارز، به دست جنایت کار تروریست ها در یک لحظه از بین بروند و نظام آن را تحمل کند و از آن وسیله ای برای استحکام هر چه بیش تر خود به وجود بیاورد. این چیز شگفت آوری بود. این برکت حضور و ایمان مردم، به برکت استحکام ساخت درونی نظام اسلامی بود و به فضل پروردگار، همیشه همین طور خواهد بود”.

بی گمان ، این قوه یکی از ارکان مهم اجرای عدالت و برقراری نظم و امنیت در جامعه و به عنوان ملجا‌ء و پناهگاه مردم در نظام اسلامی به شمار می رود و بر این اساس، هرگونه موفقیت آن، توفیقی برای کشور و ملت بزرگ ما محسوب می شود.

این ایام فرصت مغتنمی ست برای یادکردن از تلاشگران عرصه عدل و داد، تکریم تلاش خالصانه قشر خدوم قوه قضائیه و به ویژه تجلیل از مقام شامخ مجاهد نستوه و مجتهد متفکر شهید مظلوم دکتر بهشتی و سایرشهدای این عرصه است تا به نوعی خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در نهاد قوه قضائیه پاس داشته شود.

انشاءالله خداوند همه ما را در مسیر عدالت بی بدیل مولای متقیان حضرت علی (ع) قرار دهد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image