baner

پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر

پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر


دکتر غلامی،  سرپرست واحد شهرسازی شهرداری در پنجاه نهمین جلسه شورای شهر حضور یافت.

به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد، پنجاه و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر دولت آباد با حضور شهردار، سرپرست معاونت عمران و شهرسازی و سرپرست واحد شهرسازی شهرداری در محل شورای شهر تشکیل شد.

 در این جلسه دکتر غلامی سرپرست واحد شهرسازی شهرداری به معرفی سوابق کاری و تحصیلاتی خود پرداخته و مشکلات موجود در فرآیندهای کاری فعلی در سیستم شهرسازی شهرداری را تبیین کرد.

سپس مهندس موسویان سرپرست معاونت عمران و شهرسازی شهرداری نیز به ارائه گزارش و برنامه های کاری خود در حوزه شهرسازی و عمران پرداخت.

حمیدرضا فدایی شهردار دولت آباد در ادامه این جلسه  با اشاره به اهمیت  آموزش حین کار، گفت: کارکنان به خصوص پرسنل حوزه شهرسازی نیاز به آموزش دارند که آموزش پرسنل حوزه شهرسازی توسط دکتر غلامی صورت خواهد گرفت.

وی در ادامه بر انجام تمام فرآیندهای کاری شهرداری در چارچوب ضوابط و قوانین تاکید کرد.

گفتنی است اعضای شورای شهر دولت آباد در ادامه پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر به ارائه گزارشی از فعالیتهای خود در هفته گذشته پرداخته و مدعوین جلسات آتی در طول هفته جاری مشخص و همچنین مقرر شد اعضا به اتفاق جلسه ای را با ریاست دادگستری شهرستان برگزار و نسبت به تبیین خواسته ها و دریافت مشورت و راهکار برای انجام کارها در چارچوب قوانین اقدام کنند.

 انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image