baner

نهاد شهر یاران دولت آباد تشکیل و راه اندازی شد

نهاد شهر یاران دولت آباد تشکیل و راه اندازی شد

سید جواد حسینی(رئیس شورای شهر)

به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد، سید جواد حسینی رئیس شورای اسلامی از تدوین اساسنامه شهریاران دولت آباد خبر داد و گفت:  با هدف بهره مندی از ظرفیت های موثر و نخبگان شهر دولت آباد به خصوص بدنه جوان ، فعال ، متخصص و اثرگذار، در تصمیم سازی و تصمیمات کلان توسعه شهری دولت آباد، مجمع ای از مشاوران ، نخبگان ، فعالین مدنی و مسولین شهری دولت آباد با عنوان شهریاران تشکیل شد.

وی اضافه نمود: با بررسی ها و جلسات صورت گرفته نهایتا تشکیل شهریاران دولت آباد به تصویب شورای شهر رسید.

رئیس شورای شهر همچنین تصریح نمود: در اساسنامه شهریاران علاوه بر کمیسون های هفت گانه که برابر نیازهای شهر دولت آباد پیش بینی شده دو آیتم نوشهریاران و هادیان شهر نیز تدوین شده است.

مهندس حسینی افزود: نو شهریاران برای استفاده از بدنه پرنشاط و با انگیزه نوجوان و پویای شهر دولت آباد تشکیل خواهد شد و هادیان شهر نیز مجمع ای از نخبگان، مدیران و متخصصان دولت آبادی و بومی که در سطح ملی و استانی دارای جایگاه و اعتبارند، است.

رئیس شورای شهر دولت آباد خاطرنشان کرد: شفافیت، روشنگری و مشارکت حداکثری  از دیگر آثار “شهریاران دولت آباد” خواهد بود که به اقدام عملی و عینی تشکیل بدنه جدید و بزرگتر از شورای اسلامی شهر دولت آباد  در کمیسیون های تخصصی  ختم خواهد شد و امید است به عنوان الگویی برای دیگر شورای های اسلامی شهر و روستا باشد.

در پایان حسینی رئیس شورای اسلامی شهر ابراز امیدواری کرد شهریاران دولت آباد با تشکیلاتی منسجم و سیستماتیک همواره می تواند برای شهر بستر ساز اقدامات کارشناسانه ، دخالت و تاثیر بیشتر مردم بر سرنوشت خود ، توسعه مدنی و شهری ، ارتقا فرهنگ مطالبه گری و تاثیر نیروهای جوان و نخبه بر پیشبرد و تسریع پیشرفت دولت آباد  داشته باشد.

گفتنی است احمد معینی به عنوان مسئول کمیسیون های مشورتی و شورای جوانان انتخاب شد.

انتهای پیام/

یکم خرداد ۹۷

   

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image