baner

معاون شهرسازی شهرداری بهارستان ، مسئول واحد شهرسازی شهرداری دولت آباد شد

معاون شهرسازی شهرداری بهارستان ، مسئول واحد شهرسازی شهرداری دولت آباد شد


به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد ، حمیدرضا فدایی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست واحد شهرسازی و املاک شهرداری گفت: شهرداری دولت آباد در راستای افزایش رضایت شهروندان و ارتقا خدمات رسانی مطلوب، کادر تخصصی خود را تکمیل میکند.

وی در ادامه افزود: طرح تفصیلی که به نوعی نقشه راه برای هر شهرداری از جمله شهرداری دولت آباد بعنوان مرکز شهرستان برخوار، به جهت تاثیرگذاری که در فعالیت های مدیریت شهری دارد از اهمیت بسیار بالایی برای ما برخوردار است.

شهردار دولت آباد با بیان این مطلب که طرح تفصیلی این شهر قریب به ۶ سال است که پرونده آن باز و هنوز به صورت یک طرح مدون به شهرداری ابلاغ نشده است، تاکید کرد: کسی باید پیگیر طرح تفصیلی این شهر باشد که دو پارامتر مهم آشنایی با مباحث شهرسازی و همچنین آشنا با تمام فاکتورهای شهری شهر دولت آباد را داشته باشد.

وی در همین راستا مهندس محمدحسین قادری را که پیش از این مسئول واحد شهرسازی شهرداری بوده را به عنوان مسئول پیگیری طرح تفصیلی شهرداری منصوب کرد.

حمیدرضا فدایی در ادامه این جلسه با اشاره به حجم بالای مراجعه شهروندان به دو حوزه شهرسازی و املاک ،گفت: ۹۰ درصد مراجعه شهروندان به دو حوزه مذکور است در همین راستا خواهشمندم در کمال ادب و احترام با ارباب رجوع صحبت و حداکثر سرعت لازم در فرایند کاری ارباب رجوع توسط پرسنل به کار گرفته شود تا شهروندان در بازه زمانی مشخصی به نتیجه دلخواه خود برسند.

گفتنی است در ادامه از خدمات مهندس قادری بعنوان مسئول واحد شهرسازی قدردانی شد و مهندس غلامی که دارای مدرک دکترای شهرسازی است  و همچنین سوابق کاری ارزشمندی در کارنامه خود از جمله معاون شهرسازی شهرداری بهارستان  را دارند بعنوان سرپرست واحد شهرسازی شهرداری منصوب شد.

لازم به ذکر است در ادامه این مراسم از خدمات سعید زمانی بعنوان مسئول واحد املاک نیز قدردانی و اکبر کثیری با حفظ سمت مسئول رفاهی و تفریحی شهرداری بعنوان سرپرست واحد املاک تعیین شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image