baner

مشارکت در تصمیم گیری های شهری تنها با یک شماره سه رقمی

دسته بندی : اخبار شهرداری برچسب ها : , , تاریخ ارسال:۱۳۹۷-۰۴-۲۴

مشارکت در تصمیم گیری های شهری تنها با یک شماره سه رقمی


شهروندان دولت آبادی میتوانند از طریق سامانه ۱۳۷ در تصمیم گیری های شهری مشارکت کنند

به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد، حمیدرضا فدایی شهردار دولت آباد با بیان این مطلب که سامانه ۱۳۷ با انجام سریع و دقیق امور شهر و با نظر مستقیم و مشارکت شهروندان صورت میگیرد، گفت: سامانه ۱۳۷ درخواستهای شهروندان را بدون مراجعه حضوری به شهرداری فقط با یک تماس و با هدف ایجاد زمینه برای مشارکت شهروندان در مدیریت شهری و هدایت رفع مشکلات و همچنین معضلات شهری و دریافت دیدگاهها و نقطه نظرات شهروندان در خصوص مدیریت شهری پیگیری می کند.

وی اضافه نمود: از مزایای تماس با  سامانه ۱۳۷ ،‌کاهش ترددهای درون شهری و آلودگی هوا،‌ صرفه جویی در وقت و هزینه و همچنین ‌ارتباطی آسان و شبانه روزی با شهرداری است.

مهندس فدایی اظهار داشت: سامانه دریافت پیام های مردمی ۱۳۷ شهرداری دولت آباد در سال ۱۳۹۳ راه اندازی و درخواست های مردمی تنها از طریق اپراتور انسانی دریافت می شد، در همین راستا به منظور ارائه خدمات و ارتباط مطلوب تر ، ارتقاء این سامانه در سال ۹۶ در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

شهردار دولت آباد در ادامه افزود: شهروندان دولت آبادی هم اکنون می‌توانند بدون وقفه و تعطیلی در ۲۴ ساعت شبانه‌روز با سامانه مدیریت ۱۳۷ از طریق شماره ۱۳۷ و آدرس اینترنتی www.dolatabad.ir  به منظور ثبت درخواست های خود تماس حاصل کنند.

وی خاطرنشان ساخت: به منظور تکریم ارباب رجوع و ارائه گزارش به شهروندان در خصوص اعلام مشکلات ناشی در سطح شهر به سامانه ۱۳۷ امکان پیگیری درخواست ها و گزارشات به شهروندان فراهم شده تا در جریان اقدامات صورت گرفته قرار گیرند و در صورت عدم تحقق درخواست شهروند امکان پیگیری مراتب تا حصول نتیجه فراهم شود.

حمدرضا فدایی با بیان این مطلب که موضوعات فوریتی و خطرساز اولویت این سامانه به منظور پیشگیری از بروز حوادث احتمالی است، بیان داشت: شهروندان می توانند در خصوص موضوعاتی همچون خدمات شهری و عمرانی، حمل و نقل عمومی، اماکن عمومی، زیباسازی شهری و امور اجتماعی با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند.

شهردار دولت آباد در پایان خاطرنشان ساخت: شهروندان در صورت مشاهد هرگونه موضوع فوریتی و خطرساز از جمله آبگرفتگی، شکستگی درختان سطح شهر، نا ایمن بودن وسایل بازی و تجهیزات ورزشی در پارک ها و همچنین خطر ریزش ساختمانهای فرسوده با شماره تلفن ۴۵۸۲۴۹۵۰ به منظور رسیدگی فوری تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image