baner

مردم شهر دولت آباد در آینده ای نزدیک شاهد محقق شدن مطالبات خود خواهند بود

دسته بندی : اخبار شهرداری برچسب ها : , , تاریخ ارسال:۱۳۹۷-۰۵-۰۳

مردم شهر دولت آباد در آینده ای نزدیک شاهد محقق شدن مطالبات خود خواهند بود


در جلسه شورای اداری مطرح شد:

مردم شهر دولت آباد در آینده ای نزدیک شاهد محقق شدن مطالبات خود خواهند بود.

 به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد، اولین جلسه شورای اداری سال ۹۷ با حضور شهردار، معاونین ، مسئولین و سایر پرسنل شهرداری برگزار شد.

حمیدرضا فدایی شهردار دولت آباد با اشاره به شرایط مالی شهرداری ها، گفت: به لطف خدا و با تلاش مجموعه مدیریت شهری براساس آمار و اطلاعات واصله و علی رغم سختیهای زیادی تا به حال توانسته ایم ضمن فعال نگه داشتن نسبی پروژه های روزمره در راستای خدمت رسانی به شهروندان، هیچ معوقه ای در پرداخت حقوق پرسنل نداشته باشیم.

وی در ادامه ضمن قدردانی از همه نیروهای مجموعه شهرداری، افزود: این امر نتیجه تلاش، هماهنگی و انگیزه بین مدیران و پرسنل و همچنین حمایت های اعضای شورای شهر است.

مهندس فدایی بیان داشت: همه در کنار هم تلاش میکنیم تا شهر دولت آباد به آنچه شایسته آن هست در سریعترین زمان ممکن برسد.

شهردار دولت آباد با اشاره به راه اندازی میز خدمت در شهرداری گفت: تکریم ارباب رجوع باید اولویت کاری همه ی پرسنل باشد و با برخورد صمیمانه درصدد انجام کار ارباب رجوع باشید و تمام تلاش خود را به کار ببندید تا با رعایت ضوابط و قوانین به خواسته مراجعه کننده جامع عمل پوشانده شود.

وی همچنین ارتقا سامانه ۱۳۷ را از دیگر خدمات شهرداری در راستای تکریم ارباب رجوع و پاسخ مثبت به درخواست شهروندان برشمرد و خاطرنشان ساخت: با عملکرد صادقانه در راستای خدمت رسانی به شهروندان خروجی سامانه ۱۳۷ نتایج مثبتی دارد که مردم شریف دولت آباد شاهد آن خواهند بود.

فدایی ضمن تاکید بر صرفه جویی در مصرف انرژی در مجموعه اداری و اجرایی شهرداری ، اظهار داشت:  حداکثر صرفه جویی در مصرف برق وآب و سایر انرژی ها را داشته باشید.

شهردار دولت آباد در ادامه نوید حل برخی از مشکلات چندین ساله شهرداری را به شهروندان و پرسنل شهرداری داد و تصریح نمود: پروژ ه های روزمره شهرداری در حال انجام است اما شهرداری مشکلاتی از جمله مشکل منطقه صنعتی و نبود مصوباتی برای اجرای برخی پروژه های شاخص از جمله پروژه بلوار جانبازان که از مهمترین مطالبات مردم شهر و شهرستان است با تلاش های مضاعفی که در مجموعه مدیریت شهری با همراهی فرماندار و مجموعه فرمانداری صورت گرفته در آینده ای نزدیک مرتفع خواهد شد و مردم شریف دولت آباد شاهد برکات آن خواهند بود.

حمیدرضا فدایی تشکیل کمیته ارزیابی عملکرد پرسنل را به منظور تقویت واحد های مختلف شهرداری که منجر به خروجی مثبت عملکرد شهرداری باشد را در دستور کار قرار داد.

شهردار دولت آباد در پایان ضمن قدردانی از تلاش تمامی معاونین، مدیران، مسئولین و پرسنل اداری و اجرایی شهرداری گفت: هدف همه باید در عین رعایت ضوابط و قوانین که عینیت تسری عدالت در فرایندهای کاری است، خدمت در سلامت کامل و بالاترین کیفیت در سریعترین زمان ممکن باشد که این امر با انگیزه ای قوی و تشدید اثر هم افزایی محقق خواهد شد که نتایج مثبت آن را شهروندان با عمران و آبادانی شهر  شاهد خواهند بود.

دوم مرداد ۹۷

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image