baner

مدیریت شهری دولت آباد در پیامی روز صنعت و معدن را به همه جهادگران این عرصه تبریک گفتند.

دسته بندی : اخبار شهرداری, اخبار شورای شهر برچسب ها : , تاریخ ارسال:۱۳۹۷-۰۴-۱۰

مدیریت شهری دولت آباد در پیامی روز صنعت و معدن را به همه جهادگران این عرصه تبریک گفتند.


به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد، شهردار و رئیس شورای شهر دولت آباد در پیامی روز صنعت و معدن را به همه جهادگران این عرصه تبریک گفتند.

متن پیام به شرح ذیل است:

ثنا و حمد بی پایان خدا را که صنعش در وجود آورد ما را

تاریخ‌نگاران، نوشته‌اند که مردم ایران، از اولین کسانی بوده‌اند که مس را استخراج و ذوب کرده‌اند. آثار بسیاری از حفاری‌های عظیم که در بیش‌تر معادن ایران و بخصوص معادن سرب و مس دیده می‌شود. نمونه‌های باقیمانده از ظروف و وسایل فلزی نیز، نشانگر فعالیت‌های گسترده‌ی معدنی و صنعتی در ایران است و امروز فرزندان برومند این سرزمین با اتکا به خلاقیت و هوشمندی بی نظیر و مسئولیت پذیری، تعهد و تخصص مجموعه صنعت و معدن کشور را در بالاترین قله های جهان قرار داده اند.

دهم تیر ماه در سال حمایت از کالای ایرانی با روز ملی صنعت و معدن فرصتی حاصل شد تا به  همه صنعتگران، مدیران، مهندسان و کارآفرینان صبور که باهمت و غیرت ایرانی به جهانیان ثابت کرده اند با همه فشارها و تهدیدهایی که کشور سرافرازمان را در برگرفته با تمام توان ایستاده اند و سعادت و پیشرفت آینده کشور عزیزمان را خواهان هستند، خداقوت گفت.

لذا بر خود واجب و لازم می دانیم تا این روز به کلیه صنعتگران ، مهندسان و نیز کارگران زحمتکش و غیرتمند صنایع کشور بویژه به صنعتگران شریف شهر دولت آباد تبریک گفت و از خداوند سبحان  توفیق روزافزون وموفقیت در سایه عنایت حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله و تحت زعامت رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای برای ایشان مسئلت نماییم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image