baner

حرکت به سمت کسب درآمدهای پایدار و پویایی شهرداری

دسته بندی : اخبار شهرداری برچسب ها : , , تاریخ ارسال:۱۳۹۶-۱۰-۱۰

حرکت به سمت کسب درآمدهای پایدار و پویایی شهرداری

شهرداری دولت آباد

فدایی در جلسه شورای مدیران شهرداری بیان داشت: باید به سمت کسب درآمدهای پایدار و پویایی شهرداری حرکت کرد.

به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آبادٰ اولین جلسه شورای معاونین ومدیران شهرداری با حضور شهردار، معاونین ، مدیران و مسئولان شهرداری درمحل سالن جلسات برگزار گردید.

حمیدرضا فدایی با بیان این مطلب که قریب به ۳ ماه از شروع کار در شهرداری دولت آباد برای مدیریت جدید می گذرد گفت: طبعا در دستور کار شهرداری اولین و مهمترین الویت ارایه  بهترین خدمات به مردم شریف و لایق دولت آباد بوده و تمام برنامه ریزی ها  متناسب با این هدف صورت گرفته و لازم است مدیران در جهت ارتقاء کمی و کیفی خدمت رسانی به مردم تلاش بیشتری داشته باشند.

وی در ادامه با تاکید بر اهتمام جدی جهت وصول منابع درآمدی ، بیان داشت:باید به  فکر شناسایی مزیت های شهر به منظور تعریف درآمدهای پایدار، جذب سرمایه گذار و منابع مردمی برای اجرای پروژه های شهری و تولید درآمد باشیم.

شهردار دولت آباد ضمن تأکید بر نظم و انضباط اداری و تلاش در جهت تحقق اهداف عالیه شهرداری گفت: ملاک عمل تمام کارها در شهرداری فقط قانون است.

در ادامه معاونین و مدیران حاضر در جلسه به ارائه گزارش کاری و پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند.                                                     ۲۲ آذر۹۶

انتهای پیام/


 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image