baner

عضو شورای شهر دولت آباد: اصحاب رسانه اجازه ندهند شورای شهر چهار سال با سرنوشت مردم بازی کنند.

دسته بندی : اخبار شورای شهر تاریخ ارسال:۱۳۹۶-۰۹-۲۲

عضو شورای شهر دولت آباد: اصحاب رسانه اجازه ندهند شورای شهر چهار سال با سرنوشت مردم بازی کنند.


عضو شورای شهر دولت آباد خطاب به اصحاب رسانه شهرستان گفت: شما حاکم بر ما هستید؛ بنا بر این اجازه ندهید اعضای شورای شهر چهار سال با سرنوشت هزاران نفر از شهروندان بازی کنند یا آینده یک شهر را به آتش بکشند؛ چرا که مصوبات و اقدامات ما باید شفاف و شیشه ای باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دولت آباد و به نقل از چشم برخوار، سید رسول سجادی نسب در نشست خبری شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد با اصحاب رسانه شهرستان برخوار، گفت: دموکراسی یکی از بهترین روش های اداره جامعه است اما در نهایت منجر به دیکتاتوری می شود.

عضو شورای اسلامی شهر دولت آباد با بیان این که اصحاب رسانه می توانند مشکل دموکراسی را حل کنند، ادامه داد: شما خبرنگاران و اصحاب رسانه می توانید با ارتباط دائم و نظارت مستمر بر عملکرد شورای شهر، رفتار ما را زیر نظر بگیرید، کارها را ارزیابی کنید و اقدامات، گفتار و رفتار ما را به منصه دید مردم قرار دهید، شما باید ما را راهنمایی کنید.

وی با اشاره به این که چهار سال تلاش نکردن شورای شهر برای یک شهر مصیبت است، عنوان کرد: بنده انتظار دارم اصحاب رسانه بدون دغدغه در جلسات ما شرکت کنند و مصوبات ما را پیگیری و به سمع و نظر مردم برسانند.

سجادی نسب خاطرنشان کرد: شما حاکم بر ما هستید؛ بنا بر این اجازه ندهید اعضای شورای شهر چهار سال با سرنوشت هزاران نفر از شهروندان بازی کنند یا آینده یک شهر را به آتش بکشند؛ چرا که مصوبات و اقدامات ما باید شفاف و شیشه ای باشد.

۱۹ آذر۱۳۹۶

انتهای پیام /

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image