baner

برنامه ریزی شهرداری دولت آباد برای بزرگداشت مسافران نوروزی

برنامه ریزی شهرداری دولت آباد برای بزرگداشت مسافران نوروزی


به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد آخرین جلسه ستاد نوروزی شهرداری با حضور شهردار، رئیس ستاد اسکان مسافران نورزوی شهرداری و اعضای ستاد به منظور رفاه مسافران نوروزی برگزار شد.

شهردار با تبریک فرارسیدن سال جدید و تقدیر از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی اعضای ستاد اسکان مسافران نوروزی و همچنین نیروهای اجرایی و خدماتی شهرداری، گفت: همه وظیفه داریم در راستای تامین آسایش و رفاه مسافران، از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

وی ضمن تاکید بر تکریم مسافران نوروزی و ارائه بهترین خدمات ،اظهار کرد: در این ایام با توجه به کثرت حضور مسافران امکان بروز خستگی به واسطه برخی مشکلات از جمله ترافیک و ازدحام جمعیت وجود دارد که با این اوصاف وظیفه همه در مواجهه و ارتباط با مسافران علاوه بر ارائه خدمات مطلوب، تعامل مناسب و با روابط عمومی بالا است.

حمیدرضا فدایی با بیان این مطلب که دولت آباد، شهری قدیمی و  با فرهنگ غنی است ، تصریح نمود: احترام به مسافر و شهروندان یک اصل مهم است و با تکریم انها می توان فرهنگ غنی این شهر و میهمان نوازی مردم را اشاعه داد.

شهردار دولت اباد در پایان خاطر نشان کرد: با برقراری ارتباط مناسب در هنگام پذیرش مسافران، باید خاطره‌ای خوش را در اذهان آنها از شهر دولت آباد ثبت کرد.

بیست و هفتم اسفند ۱۳۹۶

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image