baner

شهردار دولت آباد: با مدیریت به موقع مجموعه شهرداری، خروش مسیل بدون هیچ خسارتی از کنار شهر عبور کرد.

شهردار دولت آباد: با مدیریت به موقع مجموعه شهرداری، خروش مسیل بدون هیچ خسارتی از کنار شهر عبور کرد.


به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد ، با بارش شدید باران در شهرستان برخوار و پر آب شدن مسیل پس از چندین سال ، نیروهای خدمات شهری، اجراییات، فضای سبز و آتش نشانی شهرداری به منظور مهار سیل و پیشگیری از خطرات احتمالی از بامداد روز جمعه وارد عمل شدند.

مهندس حمیدرضا فدایی شهردار دولت آباد که به همراه معاون اجرایی و خدمات شهری در کنار سایر پرسنل شهرداری در محل حضور داشتند ، گفت: با تدابیر اندیشیده شده بلافاصله و قبل از ورود آب به مسیل، راه تمام کانالها به معابر سطح شهر بسته و مسیر آب از ابتدای ورود به شهر تا انتها بصورت مداوم بازبینی و موانع احتمالی برطرف شد.

وی اضافه نمود: با هدایت اصولی آب، از آبگرفتگی معابر عمومی جلوگیری و همچنین در تمامی نقاط بحرانی شهر نیروهای شهرداری مستقر شدند تا در صورت بروز هر گونه مشکل در سریعترین زمان برای رفع آبگرفتگی وارد عمل شوند.

شهردار دولت آباد خاطرنشان کرد:  چند ماه قبل دستور پاکسازی مسیل صادر و توسط همکاران حوزه خدمات شهری انجام شده بود . لیکن از روز قبل (پنجشنبه) بازدید مجدد و دقیق تر انجام و تا دقایقی قبل از ورود این حجم آب به مسیل داخل شهر انجام و موانع موجود برداشته شده بود.

وی همچنین افزود: با توجه به احتمال تخریب دیواره و حاشیه سیلاب و تجمع شهروندان در محل ، بلافاصله اطراف مسیل تحت کنترل نیروهای خدماتی و آتش نشانی شهرداری قرار گرفت.

شهردار دولت آباد ضمن تشکر از شهروندان بابت همکاری و کلیه عوامل نیروی انتظامی و پلیس راهور در مدیریت این بحران، تصریح کرد: شهروندان نیز با نریختن زباله و نخاله در کانال ها نقش مهمی در جلوگیری از آبگرفتگی و هدایت روان آبها به مسیر اصلی خود دارند و چنانچه در این مواقع از تجمع در این مکانها خود داری کنند ضمن تامین ایمنی خود، تسهیل عمده ای در مدیریت شرایط بحرانی جاری خواهند داشت.

لازم به ذکر است نیروهای خدماتی و آتش نشانی شهرداری به منظور پیشگیری از خطرات احتمالی همچنان در محل مستقر هستند.

انتهای پیام/

بیست و دوم اردیبهشت ۹۷

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image