baner

دولت آباد باید جایگاه واقعی خود را به دست آورد.

دسته بندی : اخبار شهرداری برچسب ها : , تاریخ ارسال:۱۳۹۶-۰۹-۳۰

دولت آباد باید جایگاه واقعی خود را به دست آورد.

شهرداری دولت آباد

شهردار در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان برخوار:دولت آباد باید جایگاه واقعی خود را به دست آورد.

به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد، حمیدرضا فدایی در جمع اصحاب رسانه شهرستان برخوار با بیان این مطلب که مهرماه سال جاری شهرداری دولت آباد را با ۲۸۰ نیرو تحویل گرفتم ، گفت: مدیریت شهری تمام تلاش خود را به کار گرفته تا شهر دولت آباد به عنوان مرکز شهرستان برخوار، جایگاه واقعی خود را به دست آورد که در این زمینه لازم است مردم کنار شهرداری باشند.

شهردار دولت آباد در ادامه از پیگیری تهیه نقشه هوایی شهر خبر داد و عنوان کرد: این نقشه وضعیت جغرافیایی شهر را به طور دقیق در اختیار ما قرار می دهد.

وی با اشاره به تشکیل کارگروه های مختلفی در شهرداری ، اظهار داشت: یکی از این کارگروه ها ،کارگروه بررسی مشکلات منطقه صنعتی دولت آباد است که با تشکیل این کارگروه قطعا مشکلات این منطقه مهم، به صورت جدی بررسی و پیگیری خواهد شد.

مهندس فدایی همچنین گفت: ما برای انجام هر چه بهتر امور دو معاون عمرانی و خدمات شهری را انتخاب کردیم که دارای سوابق اجرایی خوبی در سطح استان و سایر شهرداری های استان بوده اند و برای معاونت اداری مالی نیز مهدی کثیری که دارای سوابق خوبی است را ابقا کردیم.

شهردار دولت آباد  از راه اندازی سایت شهرداری خبر داد و گفت: پیگیر واحد فوریت های خدماتی در شهرداری نیز هستیم.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در ارتباط با برنامه ریزی شهرداری برای اجرای برنامه های فرهنگی در شهر دولت آباد اظهار کرد: شهرداری به تنهایی پرچمدار و متولی فعالیت فرهنگی نیست بلکه باید تمامی ادارات، موسسات، نهادهای فرهنگی و مردم با شهرداری مشارکت داشته باشند.

فدایی اضافه نمود: شناسایی نیازها و خواسته های فرهنگی شهر و شهروندان و برنامه ریزی برای پاسخ گفتن به خواسته های فرهنگی در قالب طرح جامع فرهنگی امکان پذیر است.

شهردار دولت آباد عنوان کرد: شهرداری با نامه نگاری و مکاتبه به ادارات، موسسات و نهادهای فرهنگی برای ایجاد یک طرح جامع فرهنگی اقدام کرد؛ اما تعداد محدودی از ادارات پیشنهادهای خود را برای طرح جامع فرهنگی ارائه کردند.                                                                                     ۱۹ آذر ۹۶

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image