baner

سخنرانی شهردار در نماز عبادی سیاسی جمعه

دسته بندی : اخبار شهرداری برچسب ها : , , تاریخ ارسال:۱۳۹۶-۱۲-۱۹

سخنرانی شهردار در نماز عبادی سیاسی جمعه


به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد، شهردار طی سخنانی در نماز عبادی سیاسی جمعه گزارشی از عملکرد ۶ ماهه شهرداری را به اطلاع نمازگزاران رساند.

حمیدرضا فدایی ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: از مردم عزیز و همچنین حضرت حجت الاسلام والمسلمین محمودآبادی امام جمعه شهر دولت آباد که این فرصت را در اختیار بنده قرار داد تا لحظاتی در خدمت مردم شریف دولت آباد باشم تقدیر و تشکر میکنم.

شهردار دولت آباد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص وظایف مدیریت شهری ، افزود: مقام معظم رهبری فرمودند شهرداری بعنوان سازمانی که با مردم ارتباط دارد باید روح خدمتگزاری و اخلاص بیشتری داشته باشد و خدمت گزاری در سه سطح  ارائه مطلوب خدمات به مردم، حفظ و توسعه ی فضای سبز و همچنین ارتقای سطح فرهنگ باشد.

وی اضافه نمود: مدیریت شهری دولت آباد تمام تلاش خود را به کار گرفته تا در این سه سطح خدمات به مردم شریف دولت آباد ارائه نماید.

مهندس فدایی با بیان این مطلب که پروژه بلوار جانبازان، کمربندی پیامبر اعظم(ص) و قطار سریع السیر از جمله مطالبات مردمی است، گفت: مدیریت شهری با حضور در دفتر وزیر ومعاون وزیر و همچنین برگزاری جلسات متعددی با مدیران استانی  با تمام توان در صدد حل این مشکلات است.

شهردار دولت آباد سه مولفه ی مبازه با فساد، ارتقای سطح علمی در اداره شهر و همکاری با سایر ادارات را مدنظر خود قرار داده و اظهار کرد: شهرداری نهادی است عمومی و غیر دولتی که با امکانات مردمی اداره میشود و با رعایت قانون است که سه مولفه ی ذکر شده عملی خواهد شد.

 هجدهم اسفند ۹۶

پایان پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image