baner

زیرسازی معابر دولت آباد در دستور کار شورای شهر/روسای هیئات ورزشی برخوار درخواست تقسیم عادلانه امکانات ورزشی را دارند

دسته بندی : اخبار شورای شهر تاریخ ارسال:۱۳۹۶-۰۹-۲۲

زیرسازی معابر دولت آباد در دستور کار شورای شهر/روسای هیئات ورزشی برخوار درخواست تقسیم عادلانه امکانات ورزشی را دارند

دولت آباد

جلسه شورای شهر دولت آباد با مسئولان ورزشی شهرستان برگزار و در آن مسئول هیئات ورزشی شهرستان درخواست توزیع عادلانه امکانات بین هیئات ورزشی فعال را مطرح و خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر دولت آباد و به نقل از چشم برخوار، جلسه روز دوشنبه شورای اسلامی شهر دولت آباد در دو بخش تخصصی و با حضور میهمانان ویژه برگزار شد.

جلسه راس ساعت ۱۷ آغاز و در قسمت اول که با حضور شهردار و همچنین فتاحی سرپرست واحد عمران شهرداری برگزار شد، به مسائل تخصصی واحد عمرانی شهرداری پرداخته شد.
لایحه تامین اعتبار به منظور زیرسازی معابر سطح شهر به ویژه منطقه صنعتی در این بخش مورد بررسی قرار گرفت که برای این منظور پس از بررسی جزئیات و شرح کامل معابر مورد نیاز به منظور زیرسازی از طرف شهردار و مهندس فتاحی، شورای شهر با مبلغ ۶۰۰ میلیون تومانی که توسط شهردار برآورد شده بود موافقت کرد.
اعضای شورای شهر و شهردار دولت آباد در ادامه در مورد قرارداد با شرکت های حجمی و تامین نیرو نیز به تبادل نظر پرداختند؛ این بخش تا ساعت ۱۹/۳۰ به طول انجامید.
شورای اسلامی شهر دولت آباد در جلسه دوم میزبان جمعی از اهالی ورزش دولت آباد و نیز روسای هیئات ورزشی اداره تربیت بدنی شهرستان برخوار بود.

این جلسه با حضور قهرمانان ورزشی مانند ربیعی و کمالی مقدم و، برگزار شد و در آن هرکدام از روسای هیئات ورزشی به بیان مسائل و مشکلات حوزه ورزشی خود پرداختند.
عمده مسائل مطرح شده هیئات، مربوط به حوزه مدیریتی و مالی بود، از دیگر مسائل مطرح شده بین اهالی ورزش و شورای شهر؛ درخواست راهبری و هدایت این مجموعه و کمک به اداره ورزش و جوانان به منظور تقسیم عادلانه امکانات بین هیئات ورزشی فعال با توجه به سرانه ورزشی مطلوبی که در شهرستان برخوار وجود دارد، بود؛ این جلسه ساعت ۲۲ به پایان رسید.

جلسه چهارشنبه با حضور حاج علی اکبری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان برخوار برگزار خواهد شد.

 

۳ آبان۱۳۹۶

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image