baner

دعوت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس

دعوت شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس


به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد، مدیریت شهری با صدور بیانیه ای مردم شریف و ولایتمدار دولت آباد را جهت حضور در راهپمایی روز قدس دعوت کردند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قدس، دفتر خونین شجاعت و مقاومت اسلامی است. هرگلبرگ این دفتر، یادمان حماسه ای ماندگار، فریادی بی کرانه و مظلومیتی بی مرز است. قدس، قبله پیشین مسلمانان و قلب کنونی آنان است. قدس جغرافیای عشق، تاریخ ایثار و محراب نیایش های خونین است.

روز جهانی قدس نیز نماد وحدت و اراده امت اسلامی در مقابل جنایات رژیم صهیونیستی در فلسطین، غزه و دیگر کشورهای اسلامی می‌باشد. روز ایستادگی مستضعفان عالم، علیه مستکبران و روز فریاد مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود پرده از چهره کریه رژیم غاصب صهیونیستی برمی دارند.

کلام ارزشمند معمار کبیر انقلاب اسلامی در مورد روز قدس که فرمودند: “روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است، روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید جمهوری اسلامی در سراسر کشورها بیرق آن برافراشته شود. روزی است که باید به ابرقدرتها فهماند که دیگر آن‌ها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند. من روز قدس را روز اسلام و روز رسول اکرم(ص) می‌دانم، و روزی است که باید ما تمام قوای خودمان را مجهز کنیم”، پیام روشنی است برای همگان که حمایت از مظلوم و ایستادگی در برابر ظلم ظالمین مبنای اعتقادی ما است و وظیفه داریم به عنوان مسلمان از مظلومین و مردم ستم دیده فلسطین دفاع و حمایت کنیم.

لذا از شهروندان فهیم، آگاه و انقلابی شهر دولت آباد دعوت میکنیم تا همراه و هم صدا با همه ملت های مسلمان جهان در راهپیمایی پر شکوه روز جهانی قدس شرکت کرده و با فریادی رسا و قاطع، حمایت راسخ خود را از ملت مقاوم و مبارز فلسطین اعلام کنیم.

انتهای پیام/

هفدهم خرداد ۹۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image