baner

در کمیته اولویت بندی پروژه های عمرانی تصمیم گیری شد:

در کمیته اولویت بندی پروژه های عمرانی تصمیم گیری شد:


در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، فرش قرمز برای سرمایه گذاران در شهر دولت آباد پهن خواهد شد.

به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد، کمیته اولویت بندی پروژه های عمرانی با حضور شهردار ، معاون عمران و شهرسازی شهرداری، معاون اجرایی وخدمات شهری شهرداری ، معاون اداری و مالی، مسئول امور مالی، مسئول عمرانی و همچنین رئیس و اعضای شوای شهر  برگزار شد.

مهندس حمیدرضا فدایی شهردار دولت آباد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: با توجه به اهمیت مبحث سرمایه گذاری در فرایند کاری شهرداری، مجموعه مدیریت شهری آمادگی کامل برای حمایت از سرمایه گذار را دارد.

وی در ادامه افزود: از انجایی که هدف ما خدمت به مردم است با تمام توان در کنار سرمایه گذار خواهیم بود.

شهردار دولت آباد با اشاره به مشکل نقدینگی در شهرداری ها از جمله شهرداری دولت آباد ، بیان داشت: با وجود مشکل نقدینگی در شهرداری، تکمیل پروژه های نیمه تمام با سرعت بالا در اولویت کاری ما است.

مهندس فدایی اظهار داشت: باتوجه به اینکه مکانی خاص که بتواند پاسخگوی نیازهای فرهنگی، ورزشی و تفریحی بانوان در دولت آباد باشد وجود ندارد، تکمیل پروژه باغ بانوان با اعتباری بالغ یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان در اولویت کاری مدیریت شهری قرار گرفته است.

وی همچنین با اشاره به کمبود آب و نزدیک شدن به فصل تابستان، پروژه پساب فاضلاب را از دیگر اولویت های مدیریت شهری برشمرد و گفت: جلسات متعددی با کارشناسان مرتبط با این موضوع برگزار شد و پروژه هم اکنون در فاز مطالعاتی است.

شهردار دولت آباد با تاکید بر ساماندهی پارک های محلی، خاطرنشان کرد: پارک های سطح شهر دولت آباد جذابیتهای لازم برای پارک در حد و اندازه پارک شهری برای شهروندان ندارد و ساماندهی آنها از اولویت های مجموعه مدیریت شهرداری است که ساماندهی پارک معلم و پارک سید محمد با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان در حال بررسی است.

تکمیل کتابخانه کربکند، آزادسازی و زیرسازی و آسفالت مسلم ابن عقیل، آزادسازی ۲۵ متری کربکند و ۲۵ متری فاز گلها، جمع آوری آبهای سطحی، تکمیل سرویس های بهداشتی در پارک های سطح شهر و همچنین تابلوهای ورودی و راهنمایی سطح شهر از دیگر پروژه های شهرداری است که در دستور کارقرار گرفته است.

انتهای پیام/

سوم اردیبهشت ۱۳۹۷

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image