baner

حذف کاغذ در ایام نوروز در راستای هماهنگی با برنامه ششم توسعه

حذف کاغذ در ایام نوروز در راستای هماهنگی با برنامه ششم توسعه


شهرداری دولت آباد در راستای هماهنگی با برنامه ششم توسعه، بروشورهای فرهنگی و راهنمای مسافران را به صورت نرم افزار در اختیار آنها قرار خواهد داد.

به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد، دومین جلسه ستاد تسهیلات نوروز با حضور شهردار، معاونین و مدیران شهرداری برگزار شد.

 حمیدرضا فدایی شهردار دولت آباد  با اشاره به حجم بالای کار در ایام پایانی سال در همه حوزه های شهرداری، گفت: به تمام نیروهای شهرداری که با تحمل فشار کاری و  با در نظر گرفتن شرایط زمانی با حداکثر توان کار میکنند، خداقوت میگویم.

وی در ادامه خواستار هماهنگ شدن حرکت و سرعت کلیه پرسنل شهرداری با ضرب اهنگ مجموعه مدیریت شهرداری شد و افزود: مجموعه شهرداری مثل حلقه های زنجیر به هم متصل هستند و اگر هماهنگ و پیوسته کار کنند می توانند بار مسئولیت خود را سر بلند به سر منزل مقصود هدایت و به این ترتیب می توانیم خدمات بهتری به مردم شریف دولت آباد ارائه دهیم.

شهردار دولت آباد با اشاره به اهمیت فوق العاده حفظ محیط زیست و همچنین ضرورت حذف اسناد کاغذی و توسعه امکان تبادل الکترونیکی اطلاعات و پاسخگویی ذکر شده در قانون برنامه ششم توسعه، خاطرنشان کرد: بروشور های فرهنگی و نقشه راهنمای شهر و شهرستان به صورت نرم افزار با طراحی اپلیکیشن مربوط و از طریق بلوتوث در مبادی ورودی شهر در اختیار مسافران نوروزی قرار خواهد گرفت.

همچنین گفتنی است شهردار ضمن تاکید بر به کارگیری نیروهای بومی توسط پیمانکاران برای پروژه های شهرداری به بررسی اقدامات صورت گرفته در راستای اماده سازی شهر برای نوروز ۹۷ پرداختند.

ششم اسفند ۱۳۹۶

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image