baner

تکریم ارباب رجوع و ملاقات مدیریت شهری با شهروندان در مساجد سطح شهر

تکریم ارباب رجوع و ملاقات مدیریت شهری با شهروندان در مساجد سطح شهر


در راستای اجرای تکریم ارباب رجوع، مدیریت شهری شهر دولت آباد با حضور در مساجد سطح شهر با شماری از شهروندان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد، شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر، معاونین شهردار و همچنین پرسنل شهرداری به منظور پاسخگویی به سوالات شهروندان و همچنین ارائه گزارش عملکرد ۶ ماهه شهرداری در چهار شب متوالی در مساجد ۴ محله از محلات سطح شهر دولت آباد حضور یافتند.

 از جمله سخنان شهردار دولت آباد  در ملاقات با شهروندان می توان به تلاش مدیریت شهری در جذب سرمایه گذار و انجام فعالیت های مشارکتی توسط مردم و سرمایه گذاران اشاره نمود  .

وی همچنین با اشاره به  وظایف شهرداری ها گفت: مدیریت شهری شهر دولت آباد برآن است تا در کنار وظایف ذاتی خود به موضوعات فرهنگی، ورزشی و هنری نیز به صورت تخصصی بپردازد.

مهندس حمیدرضا فدایی در ادامه اضافه نمود:  یکی از اولویت های مدیریت شهری در سال۹۷، تشکیل کمیته فرهنگ شهروندی با همکاری اداره ارشاد شهرستان برخوار و با حمایت و همراهی انجمن های مردم نهاد ، عموم شهروندان و جوانان این شهر است.

وی در ادامه سخنان خود بر نوسازی و استحکام بخشی به بافت فرسوده شهر نیز پرداخت.

اقدامات زیست محیطی ، اصلاح روش های آبیاری فضای سبز ، کاهش هزینه های شهرداری ، ارتقا و تقویت سامانه ۱۳۷ ، ایجاد مرکز محله و احیای بافت قدیمی با هدف توسعه گردشگری نیز از جمله موضوعات مطرح شده توسط شهردار بود.

گفتنی است مهمترین بخش صحبت های رئیس و اعضای شورای شهر نیزدر خصوص پیگیری پروژه های کلان خیابان پیامبر اعظم(ص) ، ادامه خیابان جانبازان ، اصلاح مسیر قطار شهری ، طرح تفضیلی ، توافقات ، کمربندی دور شهر ، فعالیت های مشارکتی و سرمایه گذاری بوده است.

لازم به ذکر است این دیدارها  که در آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) درمحله زمان آباد، مسجد جامع دولت آباد، مسجدالرسول(ص) لودریچه و مسجد فاطمیه کربکند صورت گرفت شهروندان به بیان سوالات، مشکلات، دغدغه ها ،پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند.

بیست و دوم اسفند۱۳۹۶

انتهای پیام/

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image