baner

به روز رسانی حوزه املاک و شهرسازی شهرداری به منظور تسریع در خدمت رسانی به شهروندان

دسته بندی : اخبار شهرداری برچسب ها : , , , تاریخ ارسال:۱۳۹۷-۰۳-۱۷

به روز رسانی حوزه املاک و شهرسازی شهرداری به منظور تسریع در خدمت رسانی به شهروندان


به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد، جلسه ای با حضور شهردار، معاون اداری مالی و عمران و شهرسازی، مسئول واحد املاک، مسئول واحد نوسازی، مسئول واحد it  و کارپرداز شهرداری به منظور اصلاح روش های فعلی در حوزه املاک و شهرسازی شهرداری برگزار شد.

حمیدرضا فدایی ضمن تاکید بر افزایش کمیت و کیفیت در فرایند های اداری شهرداری، گفت: با تجهیز نمودن حوزه املاک و شهرسازی شهرداری به روشهای نوین و تجهیز این حوزه ها به نرم افزارهای مرتبط و اصلاح روشهای فعلی، کمیت و کیفیت در کار این حوزه ها افزایش یافته و روندی قانونی و صحیح بر املاک شهردار حاکم خواهد شد.

شهردار دولت آباد در ادامه خواستار سرعت بخشی در روند تجهیز این واحد ها به روش های نوین شد و افزود: هدف از انجام این کار، جمع آوری و بروز رسانی اطلاعات املاک ، جلوگیری از فعالیت های زمان بر و مکانیزه کردن فرآیندهای موجود در شهرداری به منظور خدمات رسانی سریع تر  و صحیح تر به شهروندان است.

لازم به ذکر است مسئولین و کارشناسان مرتبط با انجام این دستور شهردار موظف شده اند که حداکثر تا مهرماه سال جاری نسبت به تکمیل این پروژه و ارائه آن در راستای خدمات رسانی بهتر به شهروندان اقدام کنند.

انتهای پیام/

هفدهم خرداد ۹۷

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image