baner

امام جمعه شهر دولت آباد گفت:با اتحاد، همدلی و برنامه ریزی محرومیت از چهره ی شهر دولت آباد برداشته میشود.

امام جمعه شهر دولت آباد گفت:با اتحاد، همدلی و برنامه ریزی محرومیت از چهره ی شهر دولت آباد برداشته میشود.


 با اتحاد، همدلی و برنامه ریزی محرومیت از چهره ی شهر دولت آباد برداشته میشود.

به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد، شهردار بمناسبت نهم اردیبهشت روزملی شوراها با حضورحجت الاسلام والمسلمین حاج آقامحمودآبادی امام جمعه ، سرهنگ شفیعی فرمانده سپاه ناحیه برخوار،سرهنگ مرادی جانشین فرماندهی انتظامی و همچنین جمعی از مدیران وکارکنان شهرداری از اعضای شورای شهر دولت آباد تجلیل بعمل آورد.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین محمودآبادی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد با سعادت امام زمان(عج) و همچنین تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز شوراها، گفت: در این شرایط انچه باید به آن توجه داشت رفع شک از اعتقادات و باورهای خود است.

وی در ادامه افزود: ما از امام زمان خود غاقل هستیم و این ایام پربرکت فرصت مغتنمی است تا این غفلت را برطرف کنیم.

امام جمعه دولت آباد با اشاره به تلاش های کسانی که در حال ایجاد تزلزل در باورها و اعتقادات مردم نسبت به منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) هستند، تصریح کرد: بزرگانی همچون امام خمینی (ره) همواره در طول زندگی با اعتقاد راسخ خود از عنایت امام زمان(عج) در تمام کارهای خود برخودار بودند.

وی در ادامه به مجموعه ی مدیریت شهری خداقوت گفت و بیان داشت: مردم هم شایسته ی خدمت هستند و شماهم توفیق خدمت به مردم را دارید.

محمودآبادی اظهار داشت: مردم با اعتماد به رای خود نمایندگانی را برگزیده تا در جهت رفع محرومیت از چهره این شهر گام های بلند و اساسی بردارند.

وی اضافه نمود: شهر دولت آباد باتوجه به پتانسیل فراوانی که داراست، لیاقت و شایستگی پیشرفت و آبادانی را دارد که این امر هم تنها با وحدت، همدلی و برنامه ریزی میسر است.

امام جمعه شهر دولت آباد در پایان با اشاره به برکات دنیوی و اخروی خدمت به مردم، بیان داشت: شما مجموعه مدیران و پرسنل شهرداری و همچنین اعضای شورای شهر نقش بسیار مهمی در پیشرفت و آبادانی این شهر دارید و تحول و پیشرفت رضایت مردم را در پی دارد و رضایت مردم هم رضایت خداوند متعال و رضایت خداوند هم باعث عاقبت به خیر یتان می شود.

گفتنی است در پایان به رسم یاد بود هدایای تقدیم اعضای شورای شهر شد.

دهم اردیبهشت ۹۷

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image