baner

آغاز عملیات اصلاح ، بازسازی و احیای پارک های سطح شهر در جهت زیباسازی فضای سبز شهری

دسته بندی : اخبار شهرداری برچسب ها : , تاریخ ارسال:۱۳۹۷-۰۵-۱۷

آغاز عملیات اصلاح ، بازسازی و احیای پارک های سطح شهر در جهت زیباسازی فضای سبز شهری

سید مسعود شفیعی(معاون اجرایی و خدمات شهری)

به گزارش واحد خبر شهرداری دولت آباد ، سید مسعود شفیعی معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری از آغاز عملیات اصلاح، بازسازی و احیای فضای سبز پارک های سطح شهر خبر داد و گفت: در ادامه برنامه های ساماندهی فضای سبز شهری لایروبی جوی ها و تشتک آبگیر دور درختان و درختچه ها، حذف پاجوش و تنه جوش درختان، علف زنی، کندوکوب ، فرم دهی و بهسازی باغچه های گل از مهمترین اقدامات انجام گرفته در پارک های سطح شهر است.

وی در ادامه افزود: عملیات صورت گرفته در راستای ایجاد و توسعه زیباسازی سیمای شهر و همچنین حداکثر استفاده بهینه از آب در آبیاری فضای سبز شهری است.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری خاطرنشان ساخت: به منظور حفظ و احیای چمن های موجود در پارک های سطح شهر اقدام به انتقال چمن (لشمه کاری) و کاشت لشمه های چمن در محل هایی که چمن دچار آسیب و یا تخریب شده نیز در حال انجام است.

مهندس شفیعی تصریح نمود: در نظر داریم گیاهان مقاوم به کم آبی نیز جایگزین درختان آسیب دیده و خشک شده در پارک های سطح شهر شود.

وی در پایان ضمن تاکید بر ضرورت همراهی و همکاری شهروندان در حفظ و نگهداری فضای سبز شهری گفت: عملیات اصلاح و بازسازی فضای سبز شهری از پارک جهاد و معلم آغاز شده و بنا داریم این امر در تمام پارک های سطح شهر انجام شود.

هفدهم مرداد ۹۷

انتهای پیام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter Captcha Here : *

Reload Image